עבודות עץ

 בהתאמה אישית ובגימור גבוה 

כשיצירה ועץ נפגשים בגינה

עבודות עץ הם אלמנטים פופולרים בתחום עיצוב הגינות, לעץ יתרון נהדר שהוא יודע להשתלב באופן הרמוני ואסתטי בכל גינה מכל סגנון שהוא.

אם אתם צריכים פתרון פונקציונלי שעדיין יראה טבעי מחד ויענה על הצורך שלכם מאידך, עץ זו התשובה המתבקשת.

כמומחים בתחום התכנון, הקמה ועיצוב גינות, אנו עובדים המון עם אלמנטים מעץ, יודעים להתאים את סוג העץ לעיצוב, מקפידים על בניה מקצועית ומדויקת, יסודית ומוקפדת לצד היותה יפה ופונקציונלית, ומשתמשים תמיד בחומרים האיכותיים ביותר.  

 
IMG_7354

הקסם מעץ - אתם חולמים, אנחנו מעצבים

אחד הדברים שאנחנו מאד אוהבים זה אתגרים. אם יש לכם חלום מעץ, תמונה מהזיכרון, רעיון מקורי או פנטזיה, ספרו לנו ואנו נעצב, ננגר ונגשים אותה עבורכם הלכה למעשה.

בין אם מדובר בבית עץ לילדים, מתקן שעשועים איכותי, או מחסן עץ עמיד ומרווח לשימוש פרטי, ניתן גם לעצב רהיטי גינה, ספסלי עץ, שולחנות עץ לגינה, אדניות עץ, נדנדות עץ ואפילו גדרות ושערים מעץ.

 

WOOD  אקספרס – שירות מהיר ואיכותי

הרבה פעמים חושבים שרהיטי עץ לגינה או עבודות עץ בהתאמה אישית זה משהו שלוקח המון זמן לעשות. אצלנו ב- א.ב. גינון אקספרס השירות המהיר נוגע גם לעיצובי עץ, וכמובן בלי להתפשר על האיכות.

זריזות, איכות ויצירתיות אלו דברים שאנו יכולים להבטיח גם בבניית פרגולה עם מגוון גגות כגון:  סנטף או כל קירוי והצללה אחרת עליה אתם חולמים – לרוב בונים פרגולה בחצר או בגינה על מנת לייצר שטח תחום של הצללה בו ניתן ליהנות מהישיבה בגינה מבלי להירטב מהגשם או להיכבות מהשמש. שימוש בפרגולה לעיצוב גינה הוא פתרון אלגנטי ופרקטי.

בניית דק, חיפוי דק, וחידוש דק – שימוש בדקים בחצר או בגינה מכניס אווירה ייחודית ומשתלב באופן הרמוני עם עיצוב הגינה. בניית דק יכולה להיות על שטח תחום או על חלקים נרחבים בחצר, שימוש בחיפוי דק נפוץ כשרוצים להסתיר משטחים לא אטרקטיביים באופן אלגנטי וסביב בריכות, חיפוי דק יכול להיעשות על כל קיר או מבנה . אנו מציעים גם שירותי חידוש דק במידה ויש צורך ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים אשר נשמרים ושומרים על המראה שלהם לאורך זמן.