דשא סינטטי

עושים אצל גנן שמבין בדשא!

כמומחים לגינון ועיצוב גינות אנו מאמינים שאין תחליף לטבע, ושהדשא הטוב ביותר לגינה הוא דשא טבעי, יש משהו מיוחד בריח של דשא קצוץ, או בתחושה הרכה תחת כפות הרגליים שאי אפשר לשחזר בשום צורה.

מכיוון שחשוב לנו לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות מחוויה של גינה מעוצבת, ואנחנו מבינים שלא כל אחד מסוגל לתחזק ולטפל בגינה טבעית עם דשא, אנו מציעים שירותי התקנת דשא סינטטי על ידי גנן מקצועי.

 
 

דשא סינטטי – יתרונות שחשוב להכיר

היתרון הגדול ביותר של התקנת דשא סינטטי הוא כמובן החיסכון – קודם כל במים כי אין צורך להשקות, כמו כן, אין צורך בדישון, ולא מתעסקים עם מזיקים. בנוסף, קל מאד לנקות אותו, הוא שומר על מראה אחיד ורענן בלי קשר למזג האוויר והוא מאד פרקטי.

בשוק מציעים סוגי דשא שונים, אנחנו ממליצים ללכת על האיכות הגבוהה ביותר אשר מתבטאת בגובה הסיבים וברמת הצפיפות של הסיבים למטר מרובע המייצרת תחושה של דשא מלא ועשיר במרקמו.

אנחנו ב - א.ב גינון אקספרס לא מוותרים על חומרי גלם איכותיים  ואמינים, ולכן, גם במוצרי פלסטיק כמו דשא סינטטי, אנו משתמשים בסוג הטוב ביותר שקיים בשוק, ועל כל עבודת התקנה מקבלים לקוחותינו תעודת אחריות של חמש שנים.

 

הדשא של השכן ירוק יותר? הוא כנראה סינטטי

דשא סינטטי, על אף היותו עשוי פלסטיק, מאפשר לאנשים רבים ליצור עבור עצמם את גינת החלומות שלהם, ולא לוותר על החלום להביא את הטבע לחצר.

אנו מקפידים על התקנת דשא סינטטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר הכוללים תו תקן המאשר הגנה מפני קרינת UV וחומרים מעכבי בעירה.

חשוב לנו שעל אף הבחירה הינה בדשא הסינטטי, העבודה תעשה ברמה גבוהה, הדשא ישמר את איכותו ומגעו לאורך זמן ויראה נעים לעין וטבעי שניתן.

אנו פוגשים לקוחות רבים אשר בחרו בהתקנת דשא סינטטי באיכות ירודה והתוצאה נכרת לעין, ולכן אנו מזמינים אתכם לא להתפשר ולהשקיע.

עבודות דשא סינטטי

IMG_8477
IMG_8583
IMG_8488
IMG_8566
IMG_8512
IMG_8585
14361216_10207191015560610_1699471679323354500_o