אודותינו

א.ב גינון אקספרס

מתחברים לטבע        יוצרים באהבה

א.ב גינון אקספרס - אודות
א.ב גינון אקספרס - אודות
א.ב גינון אקספרס - אודות

שמי אלי בלישה ואני הבעלים והמייסד של א.ב גינון אקספרס, ומאז שאני זוכר את עצמי אני נושם, חולם ויוצר באדמה, וכל דבר שאני מדמיין אני יכול לממש בפועל כשזה נוגע לעולם הגינון.

מבחנתי להיות גנן זה הרבה יותר מאשר לשתול פרח יפה או לבנות פינת נוי מסוגננת, עבורי זו דרך חיים בה בעזרת תכנון ועיצוב חכם ומדויק של גינה יכול כל אדם ליהנות מהיופי והעוצמה שבטבע , אצלו בחצר.

אני עוסק בגינון על כל גווניו כבר קרוב לעשור, והמומחיות שלי היא בתכנון, הקמה ועיצוב גינות, משלב הרעיון ועד לביצוע מושלם. לאורך השנים העמקתי את הידע שלי, השתלמתי בארץ ואפילו זכיתי לעבוד תקופה ארוכה עם חברת גינון בגרמניה כאשר חייתי שם ואני מביא עמי ניסיון ייחודי. כיום אני עובד עם צוות גננים מיומן וישראלי ואנו מציעים שירותי גינון מקצועיים ואיכותיים.

א.ב גינון אקספרס

את הגינות שלנו אנחנו לוקחים אישית

אנו רואים בלקוחות שלנו המשפחה שלנו, ומקדישים תשומת לב רבה, לרצונות, הצרכים והחלומות שלהם, נותנים יחס חם וקשוב, זמינות מרבית, ביצוע איכותי ומהיר, ועושים כל שביכולתנו על מנת לספק להם חווית שירות וליווי לאורך כל הדרך.

מבחינתנו, עבודת גינון טובה משלבת ידע מעמיק, ניסיון עשיר, וחשיבה יצירתית ולכן, צוות הגננים שלנו מורכב מאנשי משפחה רציניים ומנוסים שמחויבים למקצוע שלהם, אוהבים את הארץ, וניגשים לכל פרויקט ועבודה עם 100% תשוקה ו1000% מחויבות להצלחה.

חווית שירות משמע שגם אם הסתיימה העבודה הקשר ממשיך, ואנחנו שם לצדכם, לכל שאלה, מלווים, נותנים שירותי אחזקה וניהול שוטף במידה וצריך ודואגים לשמר את ההנאה והאיכות לאורך זמן.

לקוחותינו נהנים ממעטפת פתרונות גינון יצירתיים, הכוללת מענה נרחב הן בתחום ההשקיה, תאורת גן, גינות קונספט, רהיטי גן, מסלעות, בריכות נוי, נחלים והן בעבודות עץ, חיפויים באבן ובעץ, עבודות חשמל, פרגולות, עיצוב ובניית מחסנים ובתי עץ לילדים ועוד.

א.ב גינון אקספרס - צוות
א.ב גינון אקספרס - צוות
א.ב גינון אקספרס - צוות
א.ב גינון אקספרס - צוות
א.ב גינון אקספרס - צוות
א.ב גינון אקספרס - צוות